Pages Menu
Categories Menu

weekend z psem dolnoslaskie

weekend z psem dolnoslaskie

Biznes Acting- Why You Need Training

Kiedy po raz pierwszy rozpoczął działalność polegająca Działając seminaria klasy, kiedyś to pytanie, „Imię mnie najlepszym sportowcem na świecie?” Odpowiedzi zawsze bardzo się w zależności od konkretnego nastawienia osoby sekretarce. Jednak odpowiedź nie ma znaczenia, ponieważ punkt za pytanie była zawsze taka sama. Jeżeli osoba ta jest profesjonalnym sportowcem jakiegokolwiek aktywnego sportu, punkt ten został złożony, że przeszkoleni przez cały czas. Gracz w baseball, piłkarz, gwiazda utwór, golfista, skrajne sportowcem lub tenisista, etc, wszystkie one pociągu intensywnie. Ale pytamy dlaczego? Dlaczego te sportowcy musiałby trenować, jeśli już, że najlepsze są? Ponieważ zawsze mogą być lepsze. Tak więc zadać sobie pytanie, czy jesteś najlepszym aktorem na świecie?

Istnieją dwie bardzo dobrze znane aktorki, które mają oba zostały uznane za jedne z najlepszych aktorów na świecie. I ciekawe jest to, że podczas kręcenia ich odpowiednich filmów, za które zdobył nagrodę „Best Actress” Oskara, każdy z nich były szkolenia z trenerem aktorstwa podczas filmowania. Są to „A” lista aktorów, którzy znają dla aktora, szkolenie jest nigdy, nigdy nie zrobił.

weekend z psem dolnoslaskie

Istnieje wiele powodów „dlaczego” powinno być szkolenie poza oczywistym „, aby stać się lepszym aktorem ‚:

1. Czy można wybrać w to uwierzyć lub nie, odlewania dyrektorów spodziewać się szkolenie na temat CV. Jest to jedna z tych dziedzin (np strzałem w głowę), gdzie odlewania dyrektorów, agentów i menedżerów oczekiwać, aby być inwestowanie w swojej karierze. Rozmawiałem wcześniej o konieczności najlepszy „produkt” (co oznacza, że!) Dostępne i szkolenia nieustannie przenosi cię do tego najlepszy produkt. Miałem menedżerowie mówią mi: „Chciałbym, aby reprezentować, ale będzie w szkoleniu”.
Artykuł dzięki: