Pages Menu
Categories Menu

weekend z joga w gorach

weekend z joga w gorach

I Do not Make My Bed

Nie robię moje łóżko każdego dnia. Odkryłem niedawno, jak szokujące, że jest dla niektórych ludzi. Zdarzyło mi się wspomnieć, że nie przygotuję sobie posłanie w swobodnej rozmowie z grupą kobiet na imprezie. Byli przerażeni! „Dlaczego dokonywania łóżko jest pierwszą rzeczą, jaką robię rano”, powiedział jeden. „Ja praktycznie zrobić to, zanim się z niego”, powiedział inny. „Nigdy nie wychodzić z domu bez mojego łóżka.https://sportowesuple.pl Po prostu nie mogę!”

Teraz przed wyjazdem obwiniają matkę dla mnie właściwie nie trenuje, chcę bardzo jasno, że nauczył mnie, aby moje łóżko. Było to konieczne chore w moim dzieciństwie. Być może podczas moich nastoletnich lat byłem mniej niż sumienny o wykonaniu zadania, ale został podniesiony do wiary w mocy łóżku schludny.

weekend z joga w gorach

To był mój mąż, który mnie uszkodzony. Po ślubie w 1973 roku czułem powinniśmy podjąć włącza przeprowadzenie łóżko. Moja małżonka, którego matka miała zawsze swoje łóżko dla niego, tylko mnie wyśmiała. „Idź do przodu i zrobić łóżko, jeśli chcesz”, powiedział. „Do not expect me to zrobić chociaż. Po co? Po co marnować czas podejmowania łóżko, kiedy jesteś po prostu będzie indeksować ponownie wraca do niego w czternastu godzin?”

Przez kilka tygodni nie sprawiają, że łóżko w proteście. Na pewno mój mąż weźmie w pracy, jeśli pozostało niedokończone. Nie miałem szczęścia. On po prostu nie może sprawić, że łóżko! Łóżko nieutwardzona nie przeszkadza mu wcale. W końcu zdecydowałem, ja też, by przestać czuć się winny naszej nieutwardzona łóżka. Przez ostatnie trzy dekady, jakie tylko się z łóżka, kiedy wyprać nasze prześcieradła i poszewki. I również mają tendencję do łóżka, albo przynajmniej wyrównać osłony, kiedy wiem, że mamy gości podchodząc.

Jestem anomalią, jeśli chodzi o moje łóżko podejmowania zachowań? W obliczu zupełnej niewiary kobiet na imprezie, którzy odkryli, że nie sprawiają, moje łóżko, postanowiłem sprawdzić kilka statystyk.
Artykuł dzięki: