Pages Menu
Categories Menu

weekend z nordic walking

weekend z nordic walking

Business Review – perła natury – Ponad 2000 Strong na Grape moc!

Tło: Natury Pearl ( „NP”), z siedzibą w Winston-Salem, NC. NP została założona przez Jerry W. Smith, który również założył LeBleu, duża firma napojów USA.

NP rozpoczął jako detalisty, ale zmieniono na modelu sieci w lipcu 2008. Zmiana ta nastąpiła w wyniku poważnych badań przeprowadzonych przez jej założyciela, który był zafascynowany Warren Buffett. Buffett nazwał jego zakup spółki sieci, Pampered Chef, że najlepszy jaki kiedykolwiek powstał

Dokonując zmian, zarządzanie konsultowany z wielu weteranów sieciowych przed zaprojektowaniem ich plan kompensacyjny i strukturę dystrybucji jak najlepiej promować swoją linię.

weekend z nordic walking

Te produkty: Wszystkie produkty oparte są na NP nasion winogron Muscadine. Muscadine winogron rozwija się w gorącym i wilgotnym klimacie Południowo USA czyni je bardzo różni się od odmiany winogron w winnicach widziałem gdzie indziej.

Ponieważ Muscadine winogron rozwija się w trudnych warunkach klimatycznych, produkuje więcej przeciwutleniaczy walki choroby, kochanie dzisiejszego sektora zdrowotnego.

Comp Plan: Jest trochę o planie kompensacyjnym publicznie. Jeden kierownik, Jeff Weigele, z Wilimington, NC, potwierdziła atrakcyjność modelu i stwierdził, że „jest to rodzaj szansy, że jeśli ktoś pracuje w, w ciągu 90 dni, można stworzyć dochód średniej w nadmiarze $ 1,00 na miesiąc.”

Jego podkreślił strumienia pozostałych dochodów, które NP może dostarczyć.

weekend z nordic walking

Dziś NP jest ponad 2000 niezależnych firm silny i liczenia.

Plan poglądowy idzie 8 poziomów głęboko w jego dolnej linii, nagradzając producentów z większymi wysokich prowizji.

Szkolenie: Firma koncentruje się na kształcenie powtórzeń o korzyściach produktów.

Podczas edukacji Produkt należy dobrze sprzedawać, to tylko część kompleksowego treningu.

Artykuł dzięki: